Uncategorized

Jak odmłodzić organizm?

Jeżeli już chcemy pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości, jak też uzupełnić terapię leczniczą, warto skorzystać z coraz popularniejszego rozwiązania, jakim jest tlenoterapia. Jest to terapia stosowana w specjalnie przygotowanych komorach, które gwarantują optymalne warunki do intensyfikacji regeneracji organizmu.
Gdzie stosuje się komorę normobaryczną?
Należy zaznaczyć, że komora normobaryczna to bezpieczna forma na to, by w optymalny sposób dotlenić organizm, a zatem intensyfikować procesy naprawcze, które powodują odbudowę zniszczonych układów czy tkanek.

Aby osiągnąć ten efekt, w komorze normobarycznej muszę panować określone warunki, a szczegółowo podwyższone ciśnienie, jak również podwyższone stężenie gazów, które naturalnie występują w atmosferze, a więc tlen, dwutlenek węgla a także wodór (więcej: normobaria Uniejów). Działanie komory normobarycznej nie ogranicza się tylko do zwiększonego stężenia tlenu, ale też do korzystnego działania dwutlenku węgla, który rozszerza naczynia krwionośne, jest także wodoru, który wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, a zatem uczestniczy w usuwaniu toksyn oraz zanieczyszczeń z organizmu (więcej informacji na stronie: tlenoterapia Łódź). Warto zdawać sobie sprawę, że normobaria daje dokładnie określone efekty, a mianowicie spowolnienie procesu starzenia się, odmłodzenie organizmu, regenerację po inwazyjnych zabiegach, regenerację po intensywnym wysiłku, poprawienie funkcji kognitywnych organizmu, jak także poprawienie pracy układu odpornościowego. To jedynie nieliczne korzyści zdrowotne, jakie można pozyskać dzięki sesjom w komorze normobarycznej.

Więcej informacji: komora normobaryczna.