Uncategorized

Odwracane PDF

Z plików PDF można w bardzo łatwy sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są bardzo często stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Powinno się do tego kupić wyłącznie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy mieć wtedy wrażenie, jakbyśmy mieli zwykłą gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego rodzaju forma prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest natomiast na tyle atrakcyjna, że ludzie bardzo chętnie decydują się na to, by ją używać w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować także inne rzeczy, np produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję produktów itp (więcej informacji na stronie: pdf to flipbook). PDF to flipbook jest rozwiązaniem dość intuicyjny w obsłudze i dość tanim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to zatem jakiś duży wydatek, jednak taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w sytuacji gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to używa, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty w każdym momencie cieszą się zainteresowaniem. Graficy i koderzy oprogramowania w bardzo wielu przypadkach z tego korzystają.

Zobacz więcej: flipbook wordpress.