Uncategorized

Import samochodów z USA

Jeśli potrzebujemy odpowiedniego auta, które jest sprawne oraz w korzystnej dla nas cenie, to możemy skorzystać z coraz popularniejszego w Polsce rozwiązania, jakim jest samochód z USA. Jest to oferta firmy, która zakupuje samochody w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie na legalnych aukcjach, a następnie sprowadza do Polski.
Jak zakupić samochód z USA?
W ofercie firmy sprowadzającej samochody ze Stanów Zjednoczonych znajdziemy różnorodne modele oraz marki, przykładowo auto z USA dla kobiety.

Są to zarówno niewielkie kompaktowe samochody, które sprawdzają się w aglomeracjach miejskich, jak też limuzyny czy samochody dostawcze. Warto zwrócić uwagę także na to, że są to samochody bezwypadkowe, jak też z drobnymi uszkodzeniami czy powypadkowe. Warto pamiętać natomiast o tym, że pojazd w każdej sytuacji wyposażony jest pełen raport z historią pojazdu. Co więcej, firma sprowadzająca samochody z USA wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom swoim klientom rozszerzyła także usługi nie tylko o sprzedaż, niemniej jednak także dostarczenie pojazdu pod wskazany przez klienta adres, rejestracją, wnoszenie opłat celno-skarbowych, jak także usługi serwisowe obejmujące na przykład naprawę uszkodzonych elementów w samochodzie. Na życzenie klienta wykonywane są również usługi dodatkowe, w głównej mierze takie jak adaptacja, czy fachowy przegląd techniczny i diagnostyczny. Nie jest więc zaskoczeniem, że import pojazdów z USA to rozwiązanie cieszące się zwiększającym się zainteresowaniem klientów, którzy w stosunkowo niskich cenach chcą kupić samochodu w dobrym stanie technicznym.

Polecam: import aut z USA.