Uncategorized

Sesja w komorze normobarycznej

O ile chcemy poprawić kondycję organizmu, jak także cieszyć się rezultatem odmładzającym, to warto skorzystać z przyszłościowego a także coraz popularniejszego rozwiązania, jakim jest normobaria. Jest to metoda pozwalająca na efektywne dotlenienie organizmu, co przekłada się na opłacalne efekty zdrowotne.
Dlaczego warto zadbać o odpowiednie dotlenienie organizmu?
Przede wszystkim wszyscy idealnie uzmysławiamy sobie, że tlen jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Uczestniczy między innymi w oddychaniu komórkowym. Warto tutaj dodać, że komora normobaryczna stwarza warunki, które pozwalają na efektywne dotlenienie całego organizmu (sprawdź również informacje na stronie: normobaria Uniejów). W komorze normobarycznej występuje wyższe niż naturalnie ciśnienie, a mianowicie 1500 hPa. Co więcej, podniesione jest także stężenie gazów naturalnie występujących w atmosferze, a zatem wodoru, dwutlenku węgla oraz tlenu (więcej: komora normobaryczna Łódź). Dwutlenek węgla rozszerza naczynia krwionośne, a tym samym ułatwia dotarcie tlenu do każdej komórki organizmu. Natomiast wodór funkcjonuje antyoksydacyjnie, a zatem w sposób aktywny uczestniczy w oczyszczanie organizmu z toksyn. Synergiczne działanie ciśnienia, jak również podwyższonego stężenia gazów występujących w atmosferze daje dobre efekty. Powinno się podkreślić, że tlenoterapia na prawdę bardzo często stosowana jest jako uzupełnienie terapii leczniczych, jak także stosowana przez sportowców, ponieważ daje dobre rezultaty w regeneracji oraz rewitalizacji organizmu. Dodatkowo wspomaga również funkcje poznawcze a także fizyczne.

Polecamy: komora normobaryczna.