Uncategorized

Sklep erotyczny

Dlaczego warto zostać wariatem? Czy Stany Zjednoczone Ameryki to normalny kraj? – Zdania na ten temat są jak tyłki. Podzielone – stwierdziłby nie kto inny, a Harry Callahan. Otóż Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne ośmieliło się stwierdzić, że mężczyźni z fetyszem piersi są chorzy psychicznie.

Realnie. Stwierdzenie to spowodowało spory zamęt, to fakt. To zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy, lep jakiej propagandy się za nimi kryje! Dlatego te chore stwierdzenia zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi. To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo naukowym umysłożercom mówimy kategoryczne NIE!
I daje powód, żeby odwiedzić jakikolwiek sklep erotyczny, sex shop czy inne centrum, które dostatecznie docenia potęgę biustu. Wprawdzie Światowy Dzień Łapania Za Biust obchodzony jest 5 lipca, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w tej chwili przygotować się do uhonorowania tego święta. Tym bardziej, bo uniwersyteckie badania ustaliły, że kobiety do orgazmu może doprowadzić stymulacja piersi. Na nieszczęście, statystyki pod tym względem są zastraszająco fatalne i niepokojące. Jedynie 1 % kobiet przyznało, że posiada tę cudowną umiejętność. Być może były to badania amerykańskie…
Tak czy siak panie powinny wziąć ten problem na klatę i się z nim zmierzyć: przyznać się lub sprawdzić. „Piękne panie zdejmijcie z siebie ciepłe ubranie, bo nic się nie stanie Wam nie”. Właściwie każdy porządny sklep erotyczny oferuje akcesoria do stymulacji piersi i sutków.
Całkiem możliwe, że śliczne panie rozebrane tego nie przyznają, niemniej jednak kiedy podczas igraszek są równocześnie zrelaksowane i podniecone, i gotowe do nadejścia czegoś jeszcze bardziej kuszącego podczas seksu, piersi są oczywistym wyborem. Stymulacja piersi, to nie tylko sutki, to coś więcej niż wyłącznie te wrażliwe grudkowane, miękkie i ciepłe brodawki. Drażnienie okolic piersi, po bokach i pod spodem, może być ekscytujące, do tego stopnia, że – jeżeli już się facet lub facetka postara – partnera albo partnerka będzie błagać o więcej i więcej. Co tam też można wygrzebać w sex shopie?
Miotełka
Absolutnie nie trzeba ważyć sobie lekce, jak skuteczne mogą być łatwe, wyglądające akcesoria. Bez wątpienia, gdy używane są w rękach ekspertów. Miotełka z piór może być użyta nie tylko i wyłącznie po wewnętrznej stronie ud i plecach, by wywołać pierwsze wrażenia podniecenia. Grę erotyczną można kontynuować również na piersiach i sutkach. A może na odwrót? Najpierw piersi, a potem dolne partie. Ech, że też człowiek nie ma 4 lub 6 rąk.
Nipple suckers
Te zabawki są jak lateksowe pocałunki, skoncentrowane na wrażliwych zakończeniach nerwowych sutków. Zwykle są dość tanie i proste w obsłudze, ale w zasadzie po co ich używać? Usta, usta i jeszcze raz usta! Najpierw roznamiętniamy usta, a potem coco jumbo i do przodu!
Klamry
Można ich użyć, żeby zwiększyć intensywność doznań. Dają wręcz szczyptę radości w tym bardzo wrażliwym obszarze. Może się okazać, że wywołują uczucie przyjemnego bólu. Klamerki i zaciski mogą być obciążone. Niektóre są magnetyczne, podczas gdy inne są przymocowane do obroży i uprzęży łańcuchowych, aby dać złudzenie perwersji i nawiązania do praktyk BDSM. Spoko luz, ale spinacze do prania dają tożsamy efekt, a nie trzeba brać na nie kredytu, jak na te wszystkie fantazyjne akcesoria BDSM, KSM, LGBT, UOKiK czy GDDKiA.
Lubrykant
To już ciekawszy artykuł, który daje sporo możliwości. Lubrykant sam w sobie ma usuwać tarcie, niemniej jednak można użyć „smarów” o efektach specjalnych – chłodzącego lub rozgrzewającego. Można używać nie tylko na piersiach, ale i wewnętrznej stronie ud, szyi i innych strefach erogennych kobiet, o których nie śniło się filozofom, feministkom i hipsterom w ciepłych rurkach. Aha, można sklep erotyczny czy sex shop powinien mieć lubrykanty w różnych smakach. Poniedziałek? Bananowy! Wtorek? Cebulowy! Środa? Kakaowy! Czwartek? Koniakowy! Piątek? Melonowy! Mniam!
To wyłącznie kilka sposobności, które pozwalają dodać ciut ognia do sypialni. A wszystko to dzięki amerykańskim naukowcom! Boże, chroń Amerykę!

Polecam: meble bdsm.