Uncategorized

Sklep z zabawkami erotycznymi

Dlaczego warto zostać dominą? Wyobraźnia! Gdzie byłaby ludzkość, gdyby nie ona? Pewnie wciąż by siedziała w jaskiniach, dłubała w nosie i zjadała własne gile. „Ludzkości! Ty nad poziomy wylatuj!” chciałoby się zakrzyknąć i rozpocząć skakać jak żabka po głowach na sam szczyt. Ewolucji bez wątpienia.

W 2018 roku amerykański naukowiec dr Justin Lehmiller z Instytutu Kinseya na Uniwersytecie Indiana opublikował wyniki swoich badań dotyczących m.in. fantazji seksualnych. „Powiedz mi, czego zamierzasz: nauka o pożądaniu seksualnym i jak może pomóc w polepszeniu życia seksualnego a także psychologia seksualności człowieka” – tak brzmi dzieło doktora Justina. Na serio, nie?
Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko?

A to nie jest jego ostatnie frazę. W gronie jego naukowych publikacji znajdują się m.in. „Sekretne relacje romantyczne: konsekwencje dla odpowiedniego samopoczucia osobistego i relacyjnego” i „Porównanie historii zdrowia seksualnego i rezultatów wśród monogamicznych i za zgodą niemonogamicznych partnerów seksualnych”. Brzmi to bardzo pieruńsko serio! Tak czy owak jego badania doprowadziły go do – nawet – pobudzających ciekawość wniosków. Wprawdzie dotyczą one Ameryki Stanów Zjednoczonych, niemniej jednak nic nie szkodzi, żeby przywędrowały one z ziemi amerykańskiej do polskiej.
Co ustalił? Niektóre z najczęstszych fantazji seksualnych. – Moją nadrzędną nadzieją co do książki jest to, że pomoże ona ludziom całkiem dobrze zrozumieć ich swoje fantazje i poczuć mniej wstydu, zażenowania i niepokoju z ich powodu” – wyjaśniał dr Lehmiller „The Independent”. Wśród bardziej osobliwych odkryć były opisy pociągu seksualnego do pępków, pach i pojazdów. Ale jakie jest 7 najczęstszych fantazji seksualnych? Trójkąt, BDSM, odejście od codziennej rutyny, seks w miejscach publicznych, seks z innymi ludźmi, „sensowny” seks (wzmacniający uczucie pożądania i miłości), homoseksualizm.
Zawstydź pana Christiana Gray’a
My skupimy się na tej drugiej – BDSM. Dr Justin ustalił, że większość badanych – 4175 Amerykanów – fantazjowała o przynajmniej jednym akcie BDSM, w trakcie gdy kobiety miały „nieco częstsze” pragnienia oddania testom partnerowi. 65 procent uczestników fantazjowało o odczuwaniu bólu, czy to w postaci klapsów, gryzienia lub kapania gorącego wosku. – Fantazja, fantazja, bo jest od tego, by bawić się, by bawić się, aby bawić na całego! – śpiewały Fasolki. Może pora zatem rozpocząć działać i wpuścić nieco świeżości i ognia do nieco zatęchłej rutyny seksualnej? Puść sobie „Moją fantazję” i odwiedź sklep erotyczny, sex shop, supermarket, sklep monopolowy, a wręcz mięsny.
Nie pytaj dlaczego, zwyczajnie zostań dominą choćby na jedną noc. Logistykę można rozgryźć we własnym zakresie, bo przecież dla odważnego nic trudnego! Właściwie każdy facet – dosłownie każdy – fantazjuje o tym, ażeby zostać zniewolonym, tak jak wszystkie kobiety fantazjują o tym, ażeby zostać zdominowaną. Bezapelacyjnie do samego końca. Nie jest istotne jak to należy zrobić, ale wyobraź sobie…
Puppy play
Niewinnego szczeniaczka, który słucha się swojej pani i robi to, co ona każe. Merda ogonem, błaga, szczeka, kwili prosząc o jedzenie. Wyobraź sobie siateczkowe bodystocking, które na siebie włożysz. Nieważne, że będzie w rozmiarze S, M, XL, XXL czy XXXL. Facet doceni bez względu na fałdki i inne niedoskonałości, bo przecież sam taki niedoskonały jest. Powinieneś wczuć się w rolę. Już nie jesteś miłą dziewczynką czy flirciarą. To ni cholery jest Ikea, niemniej jednak to ty tu rządzisz.
Na głowie kwietny masz wianek, w ręku zielony badylek, a przed tobą bieży szczeniaczek, a nad lata motylek? Okej, może ten badylek całkiem dobrze zamienić na pejczyk lub szpicrutę, a motylka na kaptur – może być czerwony. Cokolwiek, co sklep erotyczny ma w ofercie (oczywiście w ramach rozsądku, coby nie brać kredytu). Wyobraź sobie jak karcisz pieska, uderzając go szpicrutką po plecach (broń Boże klejnotach, inaczej będziesz się palić w piekle), rękach i nogach czy pośladkach.
Hej, ty wiesz jak silna jest ma władza
Gdy szczeniaczek – nazwijmy go Józio (na pewno nie daruje ci tej nocy!) – jest posłuszny dostaje całuska lub inną nagrodę. Gdy się nie słucha – musi zostać ukarany. Wyobraź sobie jak nieśmiałe i kruche ego Józia znajdzie się na pastwie twoich dłoni. Jak jego bezpieczeństwo i wygoda staną się jedynie majakiem. Stojąc mocno i władczo, trzymasz w dłoni łańcuch przeczepiony do obroży. „Na czworakach, szczeniaczku! Najładniej, jak potrafisz!”. Śmiejesz i kładziesz stopę na jego plecach. Lub stajesz z tyłu i drażnisz się z jego dobrami, wkładając własną śliczną stópkę między jego nogi.
„Dobry piesek!”. A potem zmieniacie się rolami. Wasze życie już nie będzie takie samo. „Wystarczy wziąć je do ręki, dosypać ziarnko fantazji, i już za chwilę można dolecieć aż do gwiazdy!”.

Polecana strona: wibratory strap on.