Uncategorized

Warto zadbać o życie erotyczne

Dlaczego warto zostać wariatem? Czy Stany Zjednoczone Ameryki to normalny kraj? – Zdania na ten temat są jak tyłki. Podzielone – stwierdziłby nie kto inny, a Harry Callahan. Otóż Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne ośmieliło się stwierdzić, że mężczyźni z fetyszem piersi są chorzy psychicznie.

Faktycznie. Spostrzeżenie to spowodowało spory zamęt, to fakt. To zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy, lep jakiej propagandy się za nimi kryje! Dlatego te chore stwierdzenia zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi. To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo naukowym umysłożercom mówimy kategoryczne NIE!
I daje powód, żeby odwiedzić jakikolwiek sklep erotyczny, sex shop czy inne centrum, które dostatecznie docenia potęgę biustu. Wprawdzie Światowy Dzień Łapania Za Biust obchodzony jest 5 lipca, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby teraz przygotować się do uhonorowania tego święta. Tym bardziej, bo uniwersyteckie badania ustaliły, że kobiety do orgazmu może doprowadzić stymulacja piersi. Na nieszczęście, statystyki pod tym względem są zastraszająco fatalne i niepokojące. Tylko 1 % kobiet przyznało, że posiada tę cudowną umiejętność. Być może były to badania amerykańskie…
Tak czy owak panie powinny wziąć ten problem na klatę i się z nim zmierzyć: przyznać się lub sprawdzić. „Piękne panie zdejmijcie z siebie ciepłe ubranie, bo nic się nie stanie Wam nie”. Właściwie każdy porządny sklep erotyczny oferuje akcesoria do stymulacji piersi i sutków.
Być może śliczne panie rozebrane tego nie przyznają, ale kiedy w trakcie igraszek są równocześnie zrelaksowane i podniecone, i gotowe do nadejścia czegoś jeszcze bardziej kuszącego w trakcie seksu, piersi są oczywistym wyborem. Stymulacja piersi, to nie tylko i wyłącznie sutki, to coś więcej niż tylko te wrażliwe grudkowane, miękkie i ciepłe brodawki. Drażnienie okolic piersi, po bokach i pod spodem, może być ekscytujące, do tego stopnia, że – jeśli się facet albo facetka postara – partnera albo partnerka będzie błagać o więcej i więcej. Co tam też można wygrzebać w sex shopie?
Miotełka
Absolutnie nie trzeba ważyć sobie lekce, jak skuteczne mogą być proste, wyglądające akcesoria. Oczywiście, gdy używane są w rękach ekspertów. Miotełka z piór może być użyta nie tylko po wewnętrznej stronie ud i plecach, by wywołać pierwsze doznania podniecenia. Grę erotyczną można kontynuować też na piersiach i sutkach. A może na odwrót? Najpierw piersi, a potem dolne partie. Ech, że również człowiek nie ma 4 albo 6 rąk.
Nipple suckers
Te zabawki są jak lateksowe pocałunki, skoncentrowane na wrażliwych zakończeniach nerwowych sutków. Zwykle są dość tanie i proste w obsłudze, ale w zasadzie po co ich stosować? Usta, usta i jeszcze raz usta! Najpierw roznamiętniamy usta, a potem coco jumbo i do przodu!
Klamry
Można ich użyć, żeby zwiększyć intensywność doznań. Dają nawet szczyptę radości w tym bardzo wrażliwym obszarze. Może się okazać, że wywołują uczucie przyjemnego bólu. Klamerki i zaciski mogą być obciążone. Niektóre są magnetyczne, w trakcie gdy inne są przymocowane do obroży i uprzęży łańcuchowych, ażeby dać złudzenie perwersji i nawiązania do praktyk BDSM. Spoko luz, niemniej jednak spinacze do prania dają podobny efekt, a nie powinno się brać na nie kredytu, jak na te wszystkie fantazyjne akcesoria BDSM, KSM, LGBT, UOKiK czy GDDKiA.
Lubrykant
To już ciekawszy artykuł, który daje sporo opcji. Lubrykant sam w sobie ma usuwać tarcie, niemniej jednak można użyć „smarów” o efektach specjalnych – chłodzącego albo rozgrzewającego. Można stosować nie tylko na piersiach, niemniej jednak i wewnętrznej stronie ud, szyi i innych strefach erogennych kobiet, o których nie śniło się filozofom, feministkom i hipsterom w ciepłych rurkach. Aha, można sklep erotyczny czy sex shop powinien posiadać lubrykanty w różnorakich smakach. Poniedziałek? Bananowy! Wtorek? Cebulowy! Środa? Kakaowy! Czwartek? Koniakowy! Piątek? Melonowy! Mniam!
To tylko kilka sposobności, które pozwalają dodać trochę ognia do sypialni. A wszystko to dzięki amerykańskim naukowcom! Boże, chroń Amerykę!

Warto sprawdzić: sexshop abc.